Collection: Products
-
Gluten Free Maple Nut Kitchen Granola
Regular price $11.43 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.43 USDGluten Free Maple Nut Kitchen Granola
Regular price $11.43 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.43 USDGluten Free Maple Nut Kitchen Granola
Regular price $11.43 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.43 USD -
Golden Caramel Corn Nuggets
Regular price From $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.50 USDGolden Caramel Corn Nuggets
Regular price From $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.50 USDGolden Caramel Corn Nuggets
Regular price From $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.50 USD -
Honey and Spice Apple Butter
Regular price $9.36 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.36 USD -
Honey Roasted Peanut Butter
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Honey-Raw 1 lb jar
Regular price $15.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.60 USD -
Honey-Raw 2 lb jar
Regular price $26.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $26.00 USD -
Honey-Raw 8 oz jar
Regular price $9.35 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.35 USD -
Jampler Box
Regular price $18.90 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.90 USD -
Kettle Corn
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.50 USD -
Maple Craft Maple Candied Bacon 2 oz
Regular price $12.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.50 USD -
Maple flavored drops
Regular price $6.20 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.20 USD -
Maple Gift Box
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $40.00 USD -
Massachusetts Pure Maple Syrup
Regular price From $9.65 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.65 USDMassachusetts Pure Maple Syrup
Regular price From $9.65 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.65 USDMassachusetts Pure Maple Syrup
Regular price From $9.65 USDRegular priceUnit price / perSale price From $9.65 USD -
Mild Quail Eggs 16 oz jar
Regular price $11.45 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.45 USD -
Milk and Mint Swirls Soap 5 oz.
Regular price $9.90 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.90 USD -
Monster Mallow
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Mulling Spice Blend (Tea Bags)
Regular price $6.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.75 USD -
New England Gift Box
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $40.00 USD -
New England Jam Sampler
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $35.00 USD