Collection: Products
-
"Jample Sampler"
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.00 USD -
4 Piece Maple Candy
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.50 USD -
6 Piece Fudge Sampler - Peanut Butter
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
6 piece New England favorite fudge.
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
9 Piece Maple Candy
Regular price $8.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.95 USD -
Almond Goat Milk Soap 5 oz.
Regular price $9.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.25 USD -
Apple Butter - 8.5oz Jar with Cloth Topper
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Apple Butter sweetened with pure apple cider 9oz
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.25 USD -
Apple Cider Donuts
Regular price $15.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.99 USD -
Apple Crisp Mix 12.4oz
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.00 USD -
Apple Crisp Soap 5 oz.
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Apple Salsa
Regular price $11.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.25 USD -
Bread and Butter Pickles
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Candied Jalapenos 16 oz jar
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.50 USD -
Cider Sweetened Apple Butter
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Fudge - Individual Piece
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USDFudge - Individual Piece
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USDFudge - Individual Piece
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USD -
Fudge Sampler - Six Piece Custom Box
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $22.00 USD -
Garden Medley 16oz jar
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Gluten Free Apple Crisp Mix 12.4oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD